Menu

Reference

Zkušenosti našich spokojených zákazníků

Marta Bruchačková
Přeji všem do atelieru dobrý den a děkuji za další řemeslně perfektně zpracovaný kousek. Zboží od vás mi udělá vždy velkou radost. Internetové stánky přehledné, uspořádané a při každé telefonické komunikaci bezmezná trpělivost a pomoc při výběru je opravdu k nezaplacení. Prostě za své peníze vždy dostanu obratem perfektně zabalený překrásný kousek. Přeji spustu spokojených zákazníků.
18.3.2019

Martin Poráč
Objednával jsem dámskou peněženku, když něco nesedělo v objednávce, ihned mi z atelieru volali a řešili to se mnou. Nabídli mi jiné řešení, na kterém jsme se shodli. Peněženka vzápětí dorazila na danou adresu. Webové stránky jsou přehledné a velká výběr zboží dokonce i na zakázku. Byl jsem spokojen, mohu doporučit.
31.1.2019

Jaminov
Výrobky fy V. Bambas jsou moje velká srdcová záležitost. Vývoj firmy sleduji od prvopočátku. Vlastním celkem šest kabelek, pouzdro na brýle, dvě peněženky a na novou kabelku se moc těším. Kabelky jsem nosila denně do zaměstnání a dodnes jsou jako nové. Je to stoprocentní trvalá kvalita, výtvarně velmi dobře provedená, nadčasová. Výrobky této firmy mě doprovázejí celým mým aktivním životem, dnes jsem již v důchodu, peněz již tolik není, ale láska zůstává. Děkuji všem, kteří se na výrobě podílejí. M.N.
4.2.2019

Dagmar Urbancová
Díky opět za super kousek - nádhernou peněženku. Je druhá v naší rodince. NÁDHERNÁ, KRÁSNÁ a NEZNIČITELNÁ. Moc doporučuji nákup všem.
13.12.2018

Jitka Beryl
Vaše zboží je pro mě srdcová záležitost, vlastním 4 kusy kabelek, dvě peněženky, toaletní taštičku  a nyní jsem si udělala radost s klíčenku. Má dcera má peněženku a klíčenku, kabelku mám už roky, naposledy jste mi výráběli kabelku s motivem na vlastní přání a mohu řící, že kdykoli a kdekoli sklízím velký obdiv. Zapomněla jsem ještě na překrásné pouzdro na brýle a chtěla bych poděkovat za perfektní servis a ochotu při objednávce a prodeji. Děkuji a těším se na vaše další zboží.
5.12.2018

Lenka Zach
Nádherná práce, je obtížné si vybrat, Mám peněženku 5 let a je stále jako nová. Obrázky výborně drží, letos jsem neodolala a přidala další i s kabelkou a pořídila dárek i pro kamarádku. Nesmírná ochota zákaznického centra, lze si objednat motiv na přání. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi kvalitní zboží, které dlouho vydrží. Příští vánoce si zase udělám radost skvělým dárkem. Fotky odpovídají, realita je opravdu ještě hezčí.
28.11.2018

Michaela Kafková
Krásné kožené designové kabelky, peněženky a další produkty. Mám zatím dvě kabelky a peněženku a jsou úžasné. Lze si vybrat nejen z mnoha velikostí a tvarů, ale i designových vzorů. Co není skladem, firma ušije dle vašeho přání. Obchodní oddělení skvěle komunikuje, nic není problém. To se dnes v Čechách jen tak nevidí. Doporučuji vřele všem, kdo chtějí být originální. Jsem moc spokojená.
22.11.2018

Eva Mikátová
Krásné výrobky, krásná česká práce. Děkuji.
24.10.2018

Dana Korlová
Děkuji za profesionalitu, velikou ochotu a v neposlední řadě za krásnou peněženku.
Již dvanáct let pracuji v kuse v zahraničí, domů létám sporadicky a vždy mě velmi potěší, že i české firmy se dokáží prosadit v konkurenčním prostředí a že i my doma dokážeme stát v jedné řadě s významnými zahraničními značkami. 
Na „Bambasky" jsem se chodila dívat před mnoha lety, ještě coby studentka, za výlohu galexu a stále zůstávát úžasní.
Děkuji za zaslání slevového kuponu, už tak trochu tuším, na co jej využiji:)
7.2.2018, Káhira

Patricia Bulvasová Plášková
Výrobky Atelieru V-Bambas mě okouzlily. Jsou originální, z krásné kůže a precizně vyrobené. A ta obrovská škála motivů - v té si každý najde něco, co jej osloví.
Poprvé jsem se s výrobky Ateliéru seznámila v Mariánských Lázních, kde jsem se zotavovala po onkologické léčbě. Koupila jsem si kabelku a od té doby se vracím. Když chci udělat radost svým blízkým, kamarádům, nebo, čas od času, i sobě. Díky webu je to velice jednoduché.
Na podzim loňského roku jsem vzala sebou do New Yorku peněženky jako dárky pro mé dvě drahé přítelkyně. Chtěla jsem něco českého a zároveň originálního. Obě dámy byly nadšené.
Firmě V-Bambas fandím, protože mimo krásné a originální výrobky má i skvělý zákaznický servis. Paní Trojanová  - díky!
17.1.2018

Michaela Kalivodová
Peněženka je nádherná, jsem s ní spokojená a stále ji nosím. Je to taková osobní věc, kterou ocení každý, kdo má rád něco exkluzivního.
17.1.2018

Lucie Fantová
Musím napsat, že peněženka je překrásná, přenádherná. Opravdu moc pěkně zpracované a namalované. Ještě jednou moc děkujeme za urychlenou objednávku a za vřelou komunikaci.
9.1.2018

Henrieta Caganová
Zásilku mi včera doručili v poriadku, peňaženka je nádherná. Eště raz velmi pekně ďakujem za ústretovosť a bezproblémovú komunikáciu.
7.1.2018

Tereza Mocová
Paní Trojanová, chtěla jsem vám poděkovat za úžasně opravenou peněženku a vyjádřit vám obdiv za luxusní zákaznický servis. To se v dnešní době jen tak nevidí.
14.11.2017

Dominika Pašková
Děkujeme, diář je nádherný.
10.11.2017

Renata Bláhová
Dnes jsme peněženku dala manželovi k narozeninám a moc se mu líbila. Ještě jednou moc děkuji.
26.10.2017

Jana Fennigbauer
Chci vám vyjádřit maximální obdiv, kabelka je klenot, vzbuzuje velký zájem. Uvažuji, že nějakou časem objednám i pro dceru. Kosmetická etue je se mnou neustále, velkou peněženku užívám i s řemínkem. Miluji je všechny!
7.7.2017

Lenka Zbořilová
Právě mi přišla peněženka a je opravdu nádherná. Jsem z ní nadšená a moc se mi líbí i dárková krabička, v které je peněženka vsazena, mockrát děkuji. Doufám, že přítel z ní bude nadšený jako já, pokud ne, tak si jí nechám já. Vaše webové stránky budu dále doporučovat.
15.4.2016

Darina Bendová
Peněženka je nádherná, daleko hezčí než na obrázku. Moc vám děkuji a přeji spoustu dalších takhle krásných a kvalitních věcí.
7.1.2016

 

Ivana Jackuliaková
Dnes dorazila vaše peněženka, je naozaj nádherná, ďakjem, prajem vám len a len spokojených zákazníkov. Práca Vášho týmu je originálná a jedinečná.
8.12.2015

Petra Gašparcová
Peněženka je opravdu krásná. Věřím, že se bude pod stromečkem líbit. Mockrát děkuji za ochotu a perfektní zboží.
9.11.2015

Kleopatra Röningesterová
Děkuji moc za vstřícnost a krásnou práci. Jste jedna z mála firem, které vždy ráda pochválím a doporučím.
16.6.2015

Nataša Richterová
Děkuji za peněženku, je moc krásná, jsem nadšená.
26.5.2015

Petra Hatyinová
Balíček som si dnes bez problémov prevzala. Peňaženka je nádherná, som úplně nadšená. Velmi pekně vám za všetko ďakujem, najma za váš ochotný prístup.
22.4.2015

Šárka Holčíková
Chtěla bych vám poděkovat za nádhernou peněženku. Jsem vážně nadšená, je to úžasné, náš pes vypadá jako živý. Děkuji, budu doporučovat dále. Skvělá práce a výborná komunikace s paní Trojanovou.
16.4.2015

Michaela Svobodová,
Děkuji Vám paní Trojanová za ochotu a vstřícné jednání, přeji hodně spkojených zákazníků.
9.4.2015

Vladimír Mencl
Děkuji za peněženku, je krásná.
18.3.2015

Lenka Tomanová
Peněženka dorazila a je opravdu úžasná. Díky
4.3.2015

Štěpánka Zácná
Ráda bych vám poděkovala za nádhernou ruční malbu, ve skutečnosti působí ještě mnohem úžasněji(nabyla jsem dojmu, že víc u to nejde) než na fotorafiích. Mám z ní obrovskou radost a zároveň jsem si tím splnila své přání z dětství, kdy jem vaši tvorbu poprvé spatřila u své tety a přála si podobný nádherný kousek také mít. Doufám, že časem přibude k peněžence i nějaká krásná kabelka.
11.2.2015

Paní Kutálková
Dcera byla unešená a já také tou krásnou peněženkou. Sklidila veliký úspěch. Přejeme vám hodně úspěchů a abyste i nadále vytvářeli takové krásné umělecké skvosty.
2.12.2014

Václav Brož
Moc děkuji za perfektně odvedenou práci na samotné peněžence, tak i za spolupráci při objednávce a řešení detailů. Budu vaši společnost vřele doporučovat všem známým.
28.9.2014

Jana Speckmeier
Moc děkuji za krásnou peněženku, ze které mám opravdu velkou radost a s kterou se budu pyšnit. Je to prostě nádhera, to zpracování, kůže, moc pěkný kousek.
12.9.2014

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webu, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.