Menu

Reference

Zkušenosti našich spokojených zákazníků

Václav Berka
Výborné jednání a skvělá kvalita všech produktů, které jsem zatím koupil.
7.1.2023  -Firmy.cz

Karolína Nejdlová
Krásný dobrý večer, píšu Vám, protože jsem k Vánocům dostala vaši peněženku s tématem Malého prince.Z dárku jsem byla dojatá a neskutečně nadšená. Je naprosto boží, proto Vám mockrát děkuji.
5.1. 2023 - recenze Google

Marcela Hanzalová
Skvělý přístup. Rychlost a nádherné zboží.
4.1.2023 - recenze Google

Zdeněk Danda
Perfektní práce, kabelka koupená před pěti lety je pořád jako nová. Peněženka koupená na Vánoce-perfektní zpracování, mohu jen doporučit.
3.1.2023 - recenze Google

Hana Zalohová
Skvělé jednání při domlouvání výrobku na zakázku. Vřele doporučuji.
16.12.2022 - Firmy.cz

Petr Zídek
Nádherný výrobek a skvělá komunikace. Mohu jen doporučit.
15.12.2022 - recenze Google

Jitka Hudcová
V eshopu je příjemná, milá paní s ochotou poradit. Mám už druhou peněženku, jsem moc spokojená. je krásná a kvalitní.
14.12.2022 - Firmy.cz

Zdeňka  Andělová
Naprosto perfektní jednábí. Vřele doporučuji.
1.12.2022 - recenze Google
'

Petr Dobrák
Nakoupil jsem již podruhé. Mají krásné a kvalitní výrobky, všem doporučuji.
30.11.2022 - Firmy.cz

Petr Mareš
Nakoupil jsem již po několikáté a maximální spokojenost. Kvalitní zboží, rychlost dodání, vstřícnost a výborná komunikace se zákazníkem. Doporučuji.
30.11.2022 - Firmy.cz

Helena Kozlíková
Určitě doporučuji nákup v tomto obchodě. Kvalitní exkluzivní kožené doplňky. Nápadité, vždy profesionálně zpracované. Milý personál, i když nenakupuji, vždy se zastavím.
11.11.2022 - recenze Google

Miroslava Stehlíková
Velmi osobní přístup a přívětivost. Jsem nadšená.
14.10.2022 - Firmy.cz

Dana Svobodová
Zboží od této firmy jsem nakupovala již v minulosti a jsem s ním spokojena. jednání p.Trojanové je profesionální a vstřícné, dodání bylo rychlé.
12.10.2022 - Firmy.cz

Kateřina Kilianová
Určitě doporučuji nákup v tomto obchodě. Obchod je vlastně galerie - plná krásných originálních a velice kvalitně ručně vyráběných výrobků. První kabelku jsem koupila v kamenném obchodě v Českém Krumlově v červnu. Další kabelku a batoh jako dárek následně přes eshop. Recenzi píši s odstupem až po předání dárku, který udělal velkou radost. Vše jsem dojednávala s paní Trojanovou, byla milá, ochotná a trpělivá, poslala mi mnoho fotografií, abych si mohla vybrat. Doručení zboží bylo zcela bez problému. Moc za tento přístup děkuji, ráda se zase vrátím a něco krásného  koupím.
10.10.2022 - recenze Google

Lenka Piegzová
Nádherná ruční práce, bezkonkurenční motivy. Rychlé vyřízení objednávky, profesionalita. Doporučuji pro nákup originálních výrobků!
26.9.2022 - Firmy.cz

D.Kopuncová
Výrobky Atelieru V. Bambas nakupuji již několik let. Komunikace s paní Trojanovou je tak úžasná, že si nedokážu představit nic lepšího. Je velice vstřícná, profesionální a dokáže dobře poradit. Moc děkuji za její individuální přístup k zákazníkovi.
21.7.2022 - Firmy.cz

Iva Grossová
Úžasné výrobky. stejně jako vždy vstřícná a skvělá paní Trojanová. Prostě doporučuji a opět budu nakupovat.
14.6.2022 - Firmy.cz

Rokytka
pouzdro na brýle je krásně propracované, chybělo do sady k peněžence a pouzdru na karty. Mohu jen doporučit.
20.5.2022 - Firmy.cz

Jan Janků
Již poněkolikáté jsem zde vybral krásný dárek. Komunikace a zasílání funguje na 1. Tento obchod mohu ostatním vřele doporučit.
9.5.2022 - Firmy.cz

Jana Kočicová
Perfektní komunikace, nádherné výrobky, extrémně rychlé doručení zásilky.
7.5.2022 - Firmy.cz

Marie Rybářová
První kabelku Atelieru V. Bambas jsem si koupila před 25 lety. nyní jsem kupovala již čtvrtou a ty původní nejenže ještě mám, ale dokonce i nosím. Jsou stále pěkné, zachovalé a budí pozornost. Dělám si radost ke kulatinám, pokud se dožiju, tak příště zase.
7.2.2022 - Firmy.cz

Intnak
Ateliér s opravdu jediněčnými a kvalitními výrobky. Několik jich doma máme a opravdu stojí za to. Přístup zaměstnanců a vedení je příkladný a dokáží, pokud je to jen trochu možné, vyhovět přání zákazníka. Toto se dnes opravdu jen tak nevidí. Vděčím jim za krásné dárky pro manželku, která je opravdu moc spokojená a těší se na další dárky od této firmy. Děkuji moc všem a přeji mnoho spokojených zákaazníků, jako jsme my.
25.4.2022 - Firmy.cz

 

Daniel Šulc
Krásné a kvalitní výrobky, dokonalé materiály, perfektní zpracování...A při zasílání přes internet perfektní komunikace a vstřícnost. 6 hvězd...
15.1.2022 - recenze Google

Erika Svobodová
Nádherná a kvalitně zpracovaná peněženka, která opravdu vydrží. Mám již druhou. První mi stále slouží, již skoro 10 let. A voněla několik let. Taktéž bych chtěla vyzvednout profesionalitu paní Trojanové a pomoc s výběrem. Perfektní komunikace. Za mě na výbornou vše. A moc ráda doporučuji!
30.12.2021 - recenze Google

Jan Janku
Nabízené zboží je kvalitní a krásné, každý si v nabídce určitě najde svůj "poklad", kterým potěší buď sebe, nebo někoho blízkého. Komunikace a zasílání funguje na 1*.
28.12.2021 - Firmy.cz

Alena Magdová
S výrobky Atelieru V. Bambas jsem velmi spokojena pro jejich originální design a nevšední zpracování. Rovněž profesionalita zaměstnanců si zaslouží ocenění. Přeji mnoho spokojených zákazníků a úspěch v práci.
22.12.2021 - recenze Google

Fichtnerová Dášenka
Atelier má skvělé výrobky. Již některé mám a musím říct, že jsem moc spokojená s kvalitou. Většinou nakupuji osobně. Nyní jsem zkusila intenetový obchod a velká spokojenost.
21.12.2021 - Firmy.cz

 

Jiří Bělohlávek
Kvalita a krása se snoubí v produktech této firmy. Letos byly tyto atributy ještě doplněny o ochotu a flexibilitu při shánění mých vánočních dárků pro mé blízké. Vřele doporučuji.
21:12:2021 - recenze Google

Klára
Blíží se Vánoce a já jsem doplnila sbírku peněženek. Ta první mi vydržela cca 12 let, nepoznáte to, kraje jsou malinko ošoupané, ale zipy a všechny švy skvěle drží. Doporučila jsem svým známým pánům jako typ na dárek pro jejich drahé polovičky a všichni byli velmi spokojeni, dárek se líbil. E-shop funguje rychle, spolehlivě, zabalené zboží naprosto bez připomínek.
18.12.2021 - recenze Google

Květa Svobodová
Krásné zboží, rychlé vyřízení objednávky, vstřícnost ze strany prodávajícího.
5.12.2021 - Firmy.cz

Rostislav Heinz
nakupuji již léta přes internet a absolutní spokojenost s paní Trojanovou, která dokáže poradit a poslat i aktuální fotky výrobků.
2.12.2021 - Firmy.cz

Jaroslava Cmielová
dlouho jsem hledala praktickou a ne moc velkou peněženku, konečně jsem ji našla a objednala další dvě pro dcery k Vánocům. Na atelier jsem přišla náhodou po jednom článku. U nás v Ostravě je také perfektní dílna, sice ne s ručně malovanými kabelkami, ale také originální ruční výroba, ráda u nich nakupuji a teď mám inspiraci i na kabelku od Atelieru V. Bambas. Ten ale ráda navštívím osobně, protože kabelku prostě musím vidět. Za mne plný počet bodů a přeji hodně spokojených zákaznic a zákazníků.
4.12.2021 - recenze Google

Natálie
Skvělá zkušenost - kvalitní a krásné zboží, rychlá a velmi vstřícná komunikace a jednání. Děkuji a vřele doporučuji.
3.12.2021 - recenze Google

Inka Babáková
Objednala jsem si speciálně peněženku na míru a to se lvem, protože lvy sbírám. Peněženka je moc krásná a já moc děkuji za ochotu a rychlost, s jakou byla vyrobena.
3.12.2021 - Firmy.cz

Dr. M. Přibylová
Výrobky této firmy znám a dlouhodobě používám. Jsou kvalitní a designem jedinečné, což mi vyhovuje. Teď poprvé jsem zakoupila výrobek přes email a byla jsem opět spokojená. Za sebe doporučuji poprvé nějakou z prodejen a pak budete vědět, co nakupujete v e-shopu.
11.11. 2021 - Firmy.cz

Monika Pham
Nádherné originální výrobky, které vydrží léta. Peněženku mám již 10 let a je stále jako nová :)
28.10.2021 - recenze Google

Vladimír Červinka
obchod s kabelkami a dalším originálním zbožím, který manželka navštěvuje více jak 25 let. Nejdříve na zámku Hluboká. Zdejší obchůdek dokládá vysokou profesionalitu tvůrců a jejich neustálý profesní růst. - kabelky Bambas - to už je pojem i značka luxusu. Dávám plný počet bodů a hluboce smekám před tímto uměním a profesionálním zpracováním.
26.10.2021 - recenze Google

Šárka Budínská
Výrobky jsou velmi nadčasové, ale hlavně kvalitně zpracované. Nakupuji zde opakovaně a vždy se těším na nové motivy a nápady.
7.10.2021 - recenze Google

Hana Kamenářová
S obchodem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy proběhla komunikace bez závad a rychle.
7.10.2021 - Firmy.cz

Edita Žežulková
S výrobky i s komunikací se zaměstnanci jsem nadšená. V rodině máme 2 výrobky již 7 a 8 let a stále nás těší. Přibyl tedy třetí. Děkuji prodejci za ochotu a vřelý přístup, rovněž tak za originalitu výrobků.
20.5.2021 - Firmy.cz

Petra Dvořáková
Nádherné kožené zboží, vysoké kvality, originélní kousky...nejlepší investice! Skvělá komunikace s obchodem.
17.5.2021 - Firmy.cz

Mirka St.
Výborná komunikace, velká spokojenost s výrobky, nenakupovala jsem poprvé a myslím, že ani naposled. Posílala jsem jako dárek, vše proběhlo správně a bez chybičky.
8.4.2021 - Firmy.cz

 

Martina Šafrová
Super komunikace a rychlé dodání. Nádherná ruční práce.
14.3.2021 - Firmy.cz

Lucie Nováková
Nádherné, kvalitní a originální zboží, Jedná se již o několikátý nákup s maximální spokojeností.
15.2.2021 - Firmy.cz

Lenka Wiedemannová
Výborná komunikace a ochota poradit. Zboží je kvalitní a opravdu krásné, ve skutečnosti krásnější, než na fotkách.
10.2.2021 - Firmy.cz

Zdenka Kučerová
Letos jsem si vybrala městský batoh v e-shopu. Je tmavě modrý, s abstraktním vzorem, k džínám ideální. Skvělý tým, díky paní Trojanová.
3.2.2021

Jan Janku
Nabízené zboží je kvalitní a krásné, každý si v nabídce určitě najde svůj "poklad", kterým potěší buď sebe sama, nebo někoho blízkého. Komunikace a zasílání funguje na 1*.
27.1.2021 - Firmy.cz

Daniela Šímová
Krásné a kvalitní zboží. Vstřícná a fungující komunikace.
23.12.2020 - Firmy.cz

Vladimír Kazda
První kabelku jsem zakoupil někdy před třiceti lety. Postupně jsem koupil řadu dalších výrobků. Vždy byly perfektně řemeslně zpracovány, byly plně funkční, výtvarně nápadité. Vždy jsem s dárkem zabodoval. Výrobky dobře a dlouhodobě slouží. I ta první letitá kabelka je stále v dobré kondici  a připravena k běžnému použití. Jednání s prodejcem bylo vždy příjemné, oceňuji ochotu a vstřícnost. vždy jsem byl plně spokojen. Všem výrobce doporučuji. Oceňuji kvalitní rukodělnou práci.
18.12.2020 - recenze Google

Luboš J.
Výrobky nakupuji již několik let a díky vysoké kvalitě zpracování a jedinečnému designu se rád vracím k dalším nákupům. Díky paní Trojanové a její pomoci při výběru je nakupování zábavou. Výrobky mohu všem doporučit.
12.12.2020

Renata Kaprálová
Výborná komunikace, s přístupem jsem byla velice spokojená, nádherné zboží.
11.10.2020 - Firmy.cz

Hanka
Výborná spolupráce s paní Trojanovou, nádherné a kvalitní zboží, jsem s touto firmou nadmíru spokojená.
8.12.2020 - Firmy.cz

Klára
Opět jsem nezklamala a koupila další. Ráda podpořím, zvláště v této době šikovné výrobce, kteří umí a nabízejí kvalitu a ne líbivé šunty. Opět velká spokojenost!!! Bambaska je moje láska na první pohled, kupuji je již několik let, nejen že obdivuji kvalitu design, kreativitu, originální nápad a důslednost v detailech, ale vždy mám radost z šikovných "českých rukou" a raději dávám vydělat tuzemskému výrobci. Vždy jsem s dárkem tohoto charakteru udělla velikou radost. Teď jsem si koupila batůžek na záda s abstraktní kresbou...a opět malé umělecké dílo na zádech. Jedinou chybičkou na kráse, kterou bych vytkla je špatná nastavitelnost ramínek, když mám kabát, či bundu ok, ale na tričko batůžek příliš visí, chtělo by to ještě dotunit, neb každá z nás jsme jinak rostlá a každá chceme, aby nám batůžek "seděl". Podotýkám, že od této firmy mám peněženku již 10 let a stále drží, používají skutečně kvalitní zipy a nitě, nic se nedrolí, nepáře. Jen tak dál!!!
10.12.2020 - recenze Google

Edita Kabíčková
Peněženka s vlastním motivem se vyvedla se vším všudy. Obrázek je k nerozeznání od originálu, dotažený do posledního detailu. Celou dobu velmi milá komunikace a vstřícný přístup.
1.12.2020 - recenze Google

Layonel G.
V minulosti jsem koupila několik peněženek v eshopu a naprostá spokojenost. Tentokrát jsem objednala zakázkovou práci a výsledek předčil očekávání. Mohu jen doporučit.
26.11.2020 - recenze Google

Jana Heczková
Pěkné zpracování peněženek, velký výběr motivů, velikostí, typů. Moc krásné, vše originál. Už jsem si před x lety pořídila tzv. bambasky kabelky a pořád jsou krásné a nositelné. Jsem spokojená. Nádhera!
1.11.2020 - Firmy.cz

David
nejlepší kvalita peněženek, co jsem kdy měl. První, denně nošená peněženka mi vydržela 7 let bez poškození, jen jsem již chtěl jiný motiv a objednal novou a staší, zcela funkční, dal synovi. Nejhezčí je, že si můžete motiv zvolit sám. Jejich kreslíři jsou top! Vřele doporučuji jako dárek i pro své známé.
26.10.2020 - Firmy.cz

Martin Barum
Dozvěděl jsem se o obchodu náhodou od mamky. První nákup přes internet a maximální spokojenost. Obchod velmi dobře komunikuje, má krátké dodací lhůty a konečně to nejdůležitější - manželka měla ohromnou radost a je nadšená. Tvar materiál, kvalita, celkové provedení, originalita. Doporučuji a rozhodně to nebyl poslední nákup:)
24.9.2020 - recenze Google

Šárka Dostálová
Kupovala jsem peněženku přes internet, řešili jsme něco i po telefonu, paní byla velice milá a vstřícná, odeslání okamžité. Peněženka je momentálně nejkrásnější věc, kterou vlastním, dělá mi radost každý den.
26.8.2020 - recenze Google

Rostislav Heinz
Maximální spokojenost s obchodem. Jelikož jsem veškeré zboží kupoval přes internet, a tudíž nemám osobní zkušenost, tak mám velice příjemné pocity z jednání s paní Trojanovou. Je Vám ochotná nabídnout zboží, případně poslat do mailu foto, které ještě není na webových stránkách. Zboží je opravdu originílní a prvotřídní. Mohu jen doporučit.
15.6.2020 - recenze Google

Ivana Picková
Výborná komunikace, vstřícnost, rychlost jednání a hlavně krásná a originální kabelka. Určitě nezůstane jen u jednoho nákupu.
15.6.2020 - Firmy.cz

Květuše Vernerová
I já se přidávám k hodnocení firmy. Již léta si kupuji peněženky, výhradně od firmy V. Bambas. Co kus, to originál a kvalita, bezesporu. Jsem velice spokojena a plánuji obdařit dárkem i své nejbližší v době vánoční.
10.5.2020. - Firmy.cz

Markéta
Nemám, co bych vytkla...jelikož firmu sleduji již od samých začátků a jejich výrobky kupuji již řadu let, a to nejen pro sebe, ale i pro ty, jimž chci udělat radost a zároveň dát dárek, který je vysoce funkční, takže ho máme na očích každý den. Nemohu než poděkovat za to, že výrobky, které jsou krásné a originální, jsou řadu let nabízeny s veškerou ochotou a snahou vyhovět mým přáním, a to nejen ze strany personálu, ale i majitelky firmy.
9.5.2020 - Firmy.cz

Intnakupy
Atelier s opravdu jedinečnými a kvalitními výrobky. Několik jich doma máme a opravdu stojí za to. Přístup zaměstnanců a vedení je příkladný a dokáží, pokud je to jen trochu možné, vyhovět přání zákazníka. Toto se dnes opravdu jen tak nevidí. Vděčím jim za krásné dárky pro manželku, která je opravdu moc spokojená a těší se na další dárky od této firmy. Děkuji moc všem a přeji mnoho spokojených zákazníků, jako jsme my.
6.5.2020 - Firmy.cz

Renata Bláhová
Už máme v rodině dvě peněženky a obě jsou krásné a velmi kvalitní. Jedna má motiv vyrobený přímo na míru. Komunikace při domlouvání motivu byla výborná a dodací lhůta kratší, než bylo původně domluveno. Až mě překvapilo, jak je barevný motiv trvanlivý a peněženka je při běžném používání stále ve výborném stavu. Je perfektní, když se v jednom výrobku potká kreativita, krása, kvalita. Děkuji, jen tak dál!
4.5.2020. - Firmy.cz

Pavlína
Výrobky jsou TOP! Sama mám peněženku již 10 let a je stále krásná. Za poslední rok jsem zakoupila další dvě, není nic lepšího a kvalitnějšího. Úžasné malby s kvalitou...prostě dokonalost sama a úžasný dárek.
15.4.2020 - Firmy.cz

Jiřina Samiecová
Výrobky jsem poprvé objevila v Mariánských Lázních před pár lety, nadchly mě svým designem, originalitou a kvalitním zpracováním. Když jsem je znovu objevila v Praze, začala jsem se pídit po výrobci. Návštěva stránek Atelieru V. Bambas mě potěšila nejen svou pestrou nabídkou, ale hlavně tím, že se jedná o český výrobek. po letech konečně vlastním svou první kabelku a určitě ji pořídím i pro kamarádku. Oceňuji profesionální, přesto milý přístup vůči zákazníkovi. Doporučuji!!
15.4.2020 - Firmy.cz

Libuše Šofrová
Nádherný, originální design.
5.3.2020 - Facebook


Tomáš Černý
Kvalitní výrobky s vysokým poměrem kvalita/cena.
27.2.2020 - recenze Google

Gabriela Friebová
Krásně, precizně zpracované výrobky. Nakupovala jsem již několikrát a vždy měl dárek velký úspěch. A přístup majitelky firmy je úžasný. Vřele doporučuji všem.
1.2.2020 - recenze Google

Barbara Volkmerová
Nejen krásné, ale kvalitní a odolné výrobky přinášející radost každý den.
6.1.2020 - recenze Google

Jarka P.
V rodině máme již šestý výrobek od V. Bambas, peněženky různých typů a kabelku. Cena odpovídá kvalitě. První peněženku mám již 10 let a stále vypadá krásně! Výrobky jsem kupovala v kamenné prodejně, ale poslední výrobek přes internet, jelikož do Českého Krumlova jsem se nedostala. Měla jsem v tomto případě jistou představu o motivu, který jsem zde nenašla. Navrhla jsem motiv na základě fotky a z výsledku, rychlosti a v neposlední řadě z komunikace jsem byla nadšená. Doporučuji!!!
5.1.2020 - Firmy.cz

Květa Svobodová
Krásné výrobky a maximální ochota ze strany personálu, poradili, vyhověli. peněženku jsem měla jako dárek a udělala jsem velkou radost.
5.1.2020 - recenze Google

L.Tlustá
Výrobky Atelieru V. Bambas používám několik let. Jsou stále luxusní a krásné.
13.12.2019 - Firmy.cz

Magda Kozinová
Maximální spokojenost s nádhernou a kvalitní peněženkou a přístupem personálu. Určitě doporučuji.
15.11.2019 - recenze Google

Zdena Gasparin
Skvělé peněženky, jednu jsem koupila před 15-ti lety v obchodě v Českém Krumlově, stále není rozbitá, nyní jsem přesto chtěla ještě jednu. Objednáno a zasláno v co nejkratším možném čase, pečlivě zabalené a krásné. Děkuji týmu V. Bambas.
11.11.2019 - recenze Google

H.Laksová
Výrobky Atelieru V. Bambas používám již několik let, vždy perfektní kvalita a vstřícné jednání.
10.11.2019 - Firmy.cz

 

Silvia Tokarcikova
Od tejto firmy V. Bambas mám již niekoľko peňaženiek, a nielen ja, ale aj moji známy. Je to nádherná ručná práca a má kvalitné spracovanie. Motívy "anjelov" sú prekrásne. Peňaženku používám každý deň a vyzerá vždy ako nová. Čo sa týka komunikácie, tak vždy komunikujem s pani Trojanovou, ktorá je vždy veľmi ochotná. Poradí, odfotí a snaží sa vždy vyjsť v ústrety. Výrobky od tejto firmy sú ako šperky a majú nadčasový dizajn.....Ďakujem, že ich môžem nosiť.
29.10.2019 - recenze Google

Alena Plachá
Krásné pohlazení po duši. Mám asi již 8 let kabelku a peněženku, ráda jsem se zase k této společnosti vrátila. Profesionální práce, kvalitní zpracování, nádherný a originální design. Kupovali jsme přes e-shop. paní byla skvělá a velmi ochotná. Má nová kabelka mě opět nezklamala a velmi ráda doporučuji výrobky této firmy ostatním.
23.10.2019 - recenze Google

Michaela Svobodová
Krásné a kvalitní výrobky. První z peněženek zakoupena před sedmi roky, byla to "láska na první pohled" a i přes každodenní používání je stále téměř jako nová. Když si chci udělat radost, nebo potěšit někoho blízkého, tak vím, kam mám v Českém Krumlově zajít. myslím, že si vybere skoro každý, já mohu jen doporučit. Jednání obchodu bezproblémové, vstřícné a rychlé. Přeji hodně spokojených zákazníků.
19.10.2019 - recenze Google

Ing. Jaroslav Kolkus, generálporučík ve v.v.
Dovoluji si vám poděkovat za opravdu profesionální přístup. Má paní již druhý den mluví nejen o perfektní opravě, ale zejména o přístupu Atelieru ke svým zákazníkům. Je vidět, že dokážete přinášet radost nejenom vašimi výrobky, ale také vašim přístupem k zákaznímům. Ještě jednou děkuji a přeji vám hodně kreativity a úspěchů ve vaší práci.
30.9.2019

Dagmar Lancaricova
dobry den Vam zelam pani Trojanova. Chcem sa velmi pekne podakovat za prekrasnu pracu, keby som nevedela, kde bola penazenka poskodena, by som ani neverila, ze vlastne poskodena bola. Tlmocte prosim sikovnym majstrom moje velke podakovanie. Velmi sa z penazenky tesim a budem ju dalej hrdo a s laskou nosit. Inak mam na nu velke ohlasy a odkazujem ludi na vasu stranku. Pozitivna reklama, snad aj prinase nejaky ten vysledok. Dakujem velmi pekne este raz a pozdravujem Vas.
26.9.2019

Dagmar Opalecká
Krásné a originální výrobky, které zaujmou nejen ručním malováním, ale i velice kvalitním zpracováním. Mám několik kusů a nedám na ně dopustit. Vstřícná a příjemná komunikace. Můžu jen doporučit a chválit.
8.10.2019 - Firmy.cz

 

Jana Staňková
Velmi vysoká kvalita zboží, mám několik peněženek a po celé roky jsou stále jako nové. Navíc velmi vstřícný personál, konktétně paní Trojanová. Nadstandartní přístup.
24.9.2019 - Firmy.cz

Miroslava Hildová
Byla jsem velice spokojena jak s osobním jednáním, tak i s peněženkou.
22.9.2019 - Firmy.cz.

Hana Vagnerová
Vybrala jsem si nádhernou kabelku k šatům díky velmi ochotné pracovnici, která mi poslala fotky aktuálního sortimentu. Mám objednanou ještě jednu. S Atelierem V. Bambas mám nejlepší zkušenosti.
21.8.2019 - recenze Google

H.H.
Všem doporučuji, kvalitní výrobky s časem udržující si kvalitu, mám již více věcí - všechny perfektní.
20.8.2019 - Firmy.cz

Jarmila
Mám již od této firmy více věcí. Krásné, kvalitní výrobky. Komunikace na skvělé úrovni. Všem doporučuji!
19.8.2019 - Firmy.cz

Ľudovít Kupča
Nádherné, ručně vyrábané produkty z pravej kože - prevládujú kabelky, tašky, peňaženky. Nie je to lacný tovar, avšak ak zvážite, koľko práce je za tým....po konzultácii s Vašim blízkym by to mohol byť krásný darček pro ňu/jeho. Okrem dlohotrvajúcej kvality sú to aj nezabudnuteľné spomienky na pekné chvíle strávené v rozprávkovom Krumlove
30.7.2019 - recenze Google

Julia Brandauer
S týmito jedinečnými originalnymi výrobkami mám tie najlepšie skúsenosti, sú krásne, kvalitné, majú umeleckú hodnotu a prispievajú k jedinečnému štýlu ľudí, ktorí inklinujú k umeniu. Oceňujem výbornú komunikáciu, ústretovosť personálu smerom k zákazníkom. Blahoželám a želám veľa tvorivých síl a inšpirácie
29.7.2019 - recenze Google

Dagmar Mertová
Nádherné zboží, perfektní domluva, vstřícný přístup, není co vytknout. Stoprocentní spokojenost :)
23.7.2019 - recenze Google

I.Š.
Již čtvrtý nákup u této firmy a vždy maximální spokojenost s výrobky. Ochota personálu a hlavně perfektní zpracování všech výrobků spolu s krásným balením činí z těchto věcí opravdu krásné dárky. Peněženky i kabelky jsou nejen krásné, ale opravdu dlouho vydrží a hlavně, neokoukají se. Jsou prostě jedinečné! Vřele doporučuji a přeji spoustu spokojených zákazníků!
18.7.2019 - Firmy.cz

Zuzana Šuba
Maximálna spokojnosť s nádhernou kvalitnou kabelkou a prístupom personálu. Určite odporúčam.
18.7.2019 - recenze Google

Marketa Zukalova
Nejlepší obchod- nádherné peněženky, rychlá komunikace a dodávka, velmi vstřícný personál. Vybrala jsem si již po několikáté peněženku, ale jen proto, že se mi líbil nový design, jinak moje předchozí peněženka vydržela 5+ a vypadala pořád stejně. Jednoznačně doporučuji, žádnou jinou peněženku bych už nekoupila.
17.7.2019 - recenze Google

Jana Karasová
Určitě doporučuji nákup v tomto obchodě, Je zde veliký výběr originálních a velice kvalitních ručně vyráběných produktů. Navíc mají skvělý přístup k zákazníkům, paní byla velice ochotná a milá. Nedávno jsem si koupila ručně malovanou koženou peněženku a jsem z ní nadšená. kromě krásně namalovaného obrázku, je i velice kvalitně vyrobena. Děkujiii:))
16.6.2019 - recenze Google

Marta Brucháčková
Přeji všem do atelieru dobrý den a děkuji za další řemeslně perfektně zpracovaný kousek. Zboží od vás mi udělá vždy velkou radost. Internetové stánky přehledné, uspořádané a při každé telefonické komunikaci bezmezná trpělivost a pomoc při výběru je opravdu k nezaplacení. Prostě za své peníze vždy dostanu obratem perfektně zabalený překrásný kousek. Přeji spustu spokojených zákazníků.
18.3.2019 - Firmy.cz

Marie Všelichová
Nádherné výrobky, originální motivy. Z pánské peněženky s motivem mořského ďasa jsem nadšená. Plus velmi vstřícný přístup. Děkuji a doporučuji!
7.2.2019 - Facebook

Martin Poráč
Objednával jsem dámskou peněženku, když něco nesedělo v objednávce, ihned mi z atelieru volali a řešili to se mnou. Nabídli mi jiné řešení, na kterém jsme se shodli. Peněženka vzápětí dorazila na danou adresu. Webové stránky jsou přehledné a velká výběr zboží dokonce i na zakázku. Byl jsem spokojen, mohu doporučit.
31.1.2019 - Firmy.cz

Jaminov
Výrobky fy V. Bambas jsou moje velká srdcová záležitost. Vývoj firmy sleduji od prvopočátku. Vlastním celkem šest kabelek, pouzdro na brýle, dvě peněženky a na novou kabelku se moc těším. Kabelky jsem nosila denně do zaměstnání a dodnes jsou jako nové. Je to stoprocentní trvalá kvalita, výtvarně velmi dobře provedená, nadčasová. Výrobky této firmy mě doprovázejí celým mým aktivním životem, dnes jsem již v důchodu, peněz již tolik není, ale láska zůstává. Děkuji všem, kteří se na výrobě podílejí. M.N.
4.2.2019 - Firmy.cz

Jarmila Uhríková
Malé umělecké dílo, skvělá komunikace. ochota, vstřícnost :) 100% dlouhodobá spokojenost.
7.1.2019 - Facebook

Hana Baštová
Nádherné výrobky, jedinečná ruční práce. Mám již několik kabelek, peněženek a se vším velká spokojenost.
14.12.2018 - Facebook

Jindřich
Výrobek jsem dostal na adresu bydliště ve velmi krátké době. Na první pohled velmi pěkné provedení z kvalitního materiálu. Velmi pěkný dárek pro manželku.
14.12.2018 - Firmy.cz

Dagmar Urbancová
Díky opět za super kousek - nádhernou peněženku. Je druhá v naší rodince. NÁDHERNÁ, KRÁSNÁ a NEZNIČITELNÁ. Moc doporučuji nákup všem.
13.12.2018 - Firmy.cz

Jitka Beryl
Vaše zboží je pro mě srdcová záležitost, vlastním 4 kusy kabelek, dvě peněženky, toaletní taštičku  a nyní jsem si udělala radost s klíčenku. Má dcera má peněženku a klíčenku, kabelku mám už roky, naposledy jste mi výráběli kabelku s motivem na vlastní přání a mohu řící, že kdykoli a kdekoli sklízím velký obdiv. Zapomněla jsem ještě na překrásné pouzdro na brýle a chtěla bych poděkovat za perfektní servis a ochotu při objednávce a prodeji. Děkuji a těším se na vaše další zboží.
5.12.2018 - Firmy.cz

Lenka Zach
Nádherná práce, je obtížné si vybrat, Mám peněženku 5 let a je stále jako nová. Obrázky výborně drží, letos jsem neodolala a přidala další i s kabelkou a pořídila dárek i pro kamarádku. Nesmírná ochota zákaznického centra, lze si objednat motiv na přání. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi kvalitní zboží, které dlouho vydrží. Příští vánoce si zase udělám radost skvělým dárkem. Fotky odpovídají, realita je opravdu ještě hezčí.
28.11.2018 - Firmy.cz

Ruda Dominika Pašková
Miluji ruční práci a vaše výrobky jsou úžasné!!!
22.11.2018 - Facebook

Michaela Kafková
Krásné kožené designové kabelky, peněženky a další produkty. Mám zatím dvě kabelky a peněženku a jsou úžasné. Lze si vybrat nejen z mnoha velikostí a tvarů, ale i designových vzorů. Co není skladem, firma ušije dle vašeho přání. Obchodní oddělení skvěle komunikuje, nic není problém. To se dnes v Čechách jen tak nevidí. Doporučuji vřele všem, kdo chtějí být originální. Jsem moc spokojená.
22.11.2018 - Firmy.cz

Jana Válková
Výrobky jsou nádherné, vydrží mnoho let jako nové a jsou oblíbenými věcmi.
21.11.2018 - Firmy.cz

Eva Mikátová
Krásné výrobky, krásná česká práce. Děkuji.
24.10.2018 - Firmy.cz

Martina Michalová
Byla jsem vždy spokojena s nákupem. Rychlé jednání, ochota, neokoukané zboží, ráda zde nakupuji.
24.10.2018 - Firmy.cz

Štěpánka Myřátská
Nádherné místo, kabelky a peněženky jsou velmi kvalitní
1.9.2018 - recenze Google

Janka
Dala jsem snoubenci vyrobit peněženku s motivem našeho veterána, peněženka je úžasná, precizní práce, komunikace byla super, můžu jen doporučit. maximální spokijenost!
20.6.2018 - recenze Google

Mark Motlová
Před nadávnem jsem si udělala radost a koupila si od firmy V. Bambas novou peněženku. Musím řící, že jsem vybíráním strávila několik hodin. Je pro mě potěšením si třeba jenom prohlížet jejich výrobky. Místo na výstavu nebo do galerie si raději zapnu počítač a prohlížím si, co bych si koupila, kdybych...A tak čas od času podlehnu a něco si objednám. Nikdy jsem nelitovala. To, co jsem koupila je nejen krásné, ale i neskutečně trvanlivé.
20.5.2018 - Firmy.cz

Hana Slabyhoudková
Přes internet jsem si objednala peněženku s abstraktním motivem od firmy V.Bambas a v reálu vypadá ještě lépe než na obrazovce. Krásné barvy, precizní provedení a velmi jemná kůže. Vřele doporučuji všem.
25.3.2018 - Firmy.cz

Stanislava Bílková
Zakoupila jsem jako dárek pánskou peněženku a udělala ohromnou radost. Nádherný materiál i obrázek namalovaný ručně.
23.3.2018 - firmy.cz

Dana Korlová
Děkuji za profesionalitu, velikou ochotu a v neposlední řadě za krásnou peněženku.
Již dvanáct let pracuji v kuse v zahraničí, domů létám sporadicky a vždy mě velmi potěší, že i české firmy se dokáží prosadit v konkurenčním prostředí a že i my doma dokážeme stát v jedné řadě s významnými zahraničními značkami. 
Na „Bambasky" jsem se chodila dívat před mnoha lety, ještě coby studentka, za výlohu Galexu a stále zůstávají úžasné.
Děkuji za zaslání slevového kuponu, už tak trochu tuším, na co jej využiji:)
7.2.2018, Káhira

Patricia Bulvasová Plášková
Výrobky Atelieru V. Bambas mě okouzlily. Jsou originální, z krásné kůže a precizně vyrobené. A ta obrovská škála motivů - v té si každý najde něco, co jej osloví.
Poprvé jsem se s výrobky Ateliéru seznámila v Mariánských Lázních, kde jsem se zotavovala po onkologické léčbě. Koupila jsem si kabelku a od té doby se vracím. Když chci udělat radost svým blízkým, kamarádům, nebo, čas od času, i sobě. Díky webu je to velice jednoduché.
Na podzim loňského roku jsem vzala sebou do New Yorku peněženky jako dárky pro mé dvě drahé přítelkyně. Chtěla jsem něco českého a zároveň originálního. Obě dámy byly nadšené.
Firmě V. Bambas fandím, protože mimo krásné a originální výrobky má i skvělý zákaznický servis. Paní Trojanová  - díky!
17.1.2018

Michaela Kalivodová
Peněženka je nádherná, jsem s ní spokojená a stále ji nosím. Je to taková osobní věc, kterou ocení každý, kdo má rád něco exkluzivního.
17.1.2018

Lucie Fantová
Musím napsat, že peněženka je překrásná, přenádherná. Opravdu moc pěkně zpracované a namalované. Ještě jednou moc děkujeme za urychlenou objednávku a za vřelou komunikaci.
9.1.2018

Henrieta Caganová
Zásilku mi včera doručili v poriadku, peňaženka je nádherná. Eště raz velmi pekně ďakujem za ústretovosť a bezproblémovú komunikáciu.
7.1.2018

Lucia Praženková
Skvelý obchodník s nádhernými kúskami. Jedinečné, originálne, nádherné...obdivuhodná ručná práca:)
20.11.2017 - Facebook

Tereza Mocová
Paní Trojanová, chtěla jsem vám poděkovat za úžasně opravenou peněženku a vyjádřit vám obdiv za luxusní zákaznický servis. To se v dnešní době jen tak nevidí.
14.11.2017

Dominika Pašková
Děkujeme, diář je nádherný.
10.11.2017

Renata Bláhová
Dnes jsme peněženku dala manželovi k narozeninám a moc se mu líbila. Ještě jednou moc děkuji.
26.10.2017

Jana Fennigbauer
Chci vám vyjádřit maximální obdiv, kabelka je klenot, vzbuzuje velký zájem. Uvažuji, že nějakou časem objednám i pro dceru. Kosmetická etue je se mnou neustále, velkou peněženku užívám i s řemínkem. Miluji je všechny!
7.7.2017

Lenka Zbořilová
Právě mi přišla peněženka a je opravdu nádherná. Jsem z ní nadšená a moc se mi líbí i dárková krabička, v které je peněženka vsazena, mockrát děkuji. Doufám, že přítel z ní bude nadšený jako já, pokud ne, tak si jí nechám já. Vaše webové stránky budu dále doporučovat.
15.4.2016

Darina Bendová
Peněženka je nádherná, daleko hezčí než na obrázku. Moc vám děkuji a přeji spoustu dalších takhle krásných a kvalitních věcí.
7.1.2016

 

Ivana Jackuliaková
Dnes dorazila vaše peněženka, je naozaj nádherná, ďakjem, prajem vám len a len spokojených zákazníkov. Práca Vášho týmu je originálná a jedinečná.
8.12.2015

Petra Gašparcová
Peněženka je opravdu krásná. Věřím, že se bude pod stromečkem líbit. Mockrát děkuji za ochotu a perfektní zboží.
9.11.2015

Kleopatra Röningesterová
Děkuji moc za vstřícnost a krásnou práci. Jste jedna z mála firem, které vždy ráda pochválím a doporučím.
16.6.2015

Nataša Richterová
Děkuji za peněženku, je moc krásná, jsem nadšená.
26.5.2015

Petra Hatyinová
Balíček som si dnes bez problémov prevzala. Peňaženka je nádherná, som úplně nadšená. Velmi pekně vám za všetko ďakujem, najma za váš ochotný prístup.
22.4.2015

Šárka Holčíková
Chtěla bych vám poděkovat za nádhernou peněženku. Jsem vážně nadšená, je to úžasné, náš pes vypadá jako živý. Děkuji, budu doporučovat dále. Skvělá práce a výborná komunikace s paní Trojanovou.
16.4.2015

Michaela Svobodová,
Děkuji Vám paní Trojanová za ochotu a vstřícné jednání, přeji hodně spkojených zákazníků.
9.4.2015

Vladimír Mencl
Děkuji za peněženku, je krásná.
18.3.2015

Lenka Tomanová
Peněženka dorazila a je opravdu úžasná. Díky
4.3.2015

Štěpánka Zácná
Ráda bych vám poděkovala za nádhernou ruční malbu, ve skutečnosti působí ještě mnohem úžasněji (nabyla jsem dojmu, že víc u to nejde) než na fotorafiích. Mám z ní obrovskou radost a zároveň jsem si tím splnila své přání z dětství, kdy jem vaši tvorbu poprvé spatřila u své tety a přála si podobný nádherný kousek také mít. Doufám, že časem přibude k peněžence i nějaká krásná kabelka.
11.2.2015

Paní Kutálková
Dcera byla unešená a já také tou krásnou peněženkou. Sklidila veliký úspěch. Přejeme vám hodně úspěchů a abyste i nadále vytvářeli takové krásné umělecké skvosty.
2.12.2014

Václav Brož
Moc děkuji za perfektně odvedenou práci na samotné peněžence, tak i za spolupráci při objednávce a řešení detailů. Budu vaši společnost vřele doporučovat všem známým.
28.9.2014

Jana Speckmeier
Moc děkuji za krásnou peněženku, ze které mám opravdu velkou radost a s kterou se budu pyšnit. Je to prostě nádhera, to zpracování, kůže, moc pěkný kousek.
12.9.2014