Menu

O nás

 
Jednatelka firmy Vlasta Bambasová působí v oboru originální kožené galanterie již od roku 1990 a stala se zakládající členkou a jednatelkou Atelieru Bambas s.r.o. V roce 2009 se rozhodla svůj většinový podíl převést na pana Bambase a ukončit tak vzájemnou spolupráci. V témže roce založila nový Atelier V. Bambas s.r.o. 
Od roku 1992 je jedinou majitelkou české i mezinárodní ochranné známky Bambas.
 
Kolekce výrobků kožené galanterie Atelieru V. Bambas zaujímá vyjímečné postavení mezi všemi ostatními výrobci, protože jako jediná značka na trhu dokáže své výrobky zdobit originální ruční malbou s jedinečnými a neopakovatelnými motivy.
Využitím vlastního vynálezu unikátní technologie nanášení barev na kůži, chráněnáho certifikovaným patentem a ve spolupráci s předními výtvarníky v oboru je každý výrobek atelieru originálním výrtarným dílem.
 
Prodejní filozofie Atelieru V.Bambas je založena na myšlence, že dnešní luxus nezáleží pouze na koupi drahých předmětů, ale na vlastnictví věcí originálních – odrážejících osobnost majitele. A tím se právě celá produkce atelieru odlišuje od všech ostatních výrobců, kdy prostřednictvím ručně malovaných motivů vytváří módní doplňky pro každodenní používání. Desítky tvarů a velikostí, ale zejména množství motivů umožňuje každému zákazníkovi ukázat svůj vlastní styl a osobní originalitu. .

Ve snaze přinést zákazníkovi pocit jedinečnosti a originality každého výrobku používá Atelier V.Bambas pro výrobu pouze nejkvalitnější a nejdražší hovězí lícové kůže, spolupracuje s předními italskými a japonskými výrobci kování a zdrhovadel a garantuje nejvyšší kvalitu konečného provedení spoluprací s domácí špičkovou firmou.