Menu

O nás

Firma Bambas má dvacetiletou tradici, v roce 2009 však došlo k jejímu rozdělení na dva samostatné právní subjekty, Atelier Bambas, který vyrábí kabelky a Atelier V-Bambas, který se zabývá výrobou drobné kožené galanterie.

Kolekce výrobků kožené galanterie Atelier V-Bambas zaujímá zcela výjimečné postavení mezi všemi ostatními výrobci, protože jako jediná značka na trhu – dokáže své výrobky zdobit originální ruční malbou s jedinečnými a neopakovatelnými motivy.

Využitím vlastního vynálezu unikátní technologie nanášení barev na kůži, chráněného certifikovaným patentem a ve spolupráci s předními výtvarníky v oboru je každý výrobek atelieru originálním výtvarným dílem.

Prodejní filozofie Atelieru V-Bambas je založena na myšlence, že dnešní luxus nezáleží pouze na koupi drahých předmětů, ale na vlastnictví věcí originálních – odrážejících osobnost majitele. A tím se právě celá produkce atelieru odlišuje od všech ostatních výrobců, kdy prostřednictvím ručně malovaných motivů vytváří módní doplňky pro každodenní používání. Desítky tvarů a velikostí, ale zejména množství motivů umožňuje každému zákazníkovi ukázat svůj vlastní styl a osobní originalitu. V posledním období Atelier V-Bambas rozšířil sortiment nabízeného zboží, kdy vedle produkce pánských a dámských peněženek, diářů, pouzder na brýle a spisových desek začal dodávat na trh ručně zdobené manikúry s náplní od fa Solingen.

Ve snaze přinést zákazníkovi pocit jedinečnosti a originality každého výrobku používá Atelier V-Bambas pro výrobu pouze nejkvalitnější a nejdražší hovězí lícové kůže, spolupracuje s předními italskými a japonskými výrobci kování a zdrhovadel a garantuje nejvyšší kvalitu konečného provedení spoluprací s domácí špičkovou firmou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace