Menu

O nás

Firma Bambas má více než dvacetiletou tradici, v roce 2009 však došlo k jejímu rozdělení na dva samostatné právní subjekty, Atelier Bambas a Atelier V.Bambas

Kolekce výrobků kožené galanterie Atelier V.Bambas zaujímá zcela výjimečné postavení mezi všemi ostatními výrobci, protože jako jediná značka na trhu – dokáže své výrobky zdobit originální ruční malbou s jedinečnými a neopakovatelnými motivy.

Využitím vlastního vynálezu unikátní technologie nanášení barev na kůži, chráněného certifikovaným patentem a ve spolupráci s předními výtvarníky v oboru je každý výrobek atelieru originálním výtvarným dílem.

Prodejní filozofie Atelieru V.Bambas je založena na myšlence, že dnešní luxus nezáleží pouze na koupi drahých předmětů, ale na vlastnictví věcí originálních – odrážejících osobnost majitele. A tím se právě celá produkce atelieru odlišuje od všech ostatních výrobců, kdy prostřednictvím ručně malovaných motivů vytváří módní doplňky pro každodenní používání. Desítky tvarů a velikostí, ale zejména množství motivů umožňuje každému zákazníkovi ukázat svůj vlastní styl a osobní originalitu. .

Ve snaze přinést zákazníkovi pocit jedinečnosti a originality každého výrobku používá Atelier V.Bambas pro výrobu pouze nejkvalitnější a nejdražší hovězí lícové kůže, spolupracuje s předními italskými a japonskými výrobci kování a zdrhovadel a garantuje nejvyšší kvalitu konečného provedení spoluprací s domácí špičkovou firmou.

 

Paní Vlasta Bambasová je majitelkou české i mezinárodní ochranné známky BAMBAS.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webu, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.